Barokní skřínka
dřevo, dýhováno a bohatě intarzováno různými dřevy, ve spodní části dvě zásuvky vedle sebe, nad nimi dvoukřídlá skřínka, na dveřích intarzované niky s květinovými rozvilinami, pod vrchní deskou dvě zásuvky vedle sebe, Německo, 2. pol. 17. století, v 19. století restaurováno a lehce doplněno, 107 x 149 x 45 cm, restaurovaný stav (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Barokní skřínka
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |